Jestem Psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie Szkoły
Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia ,akredytowanej przez PTTPiB.
Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia Zdrowia ze
specjalnością Zaburzeń Psychicznych i Psychosomatycznych na Gdańskim
Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam studia podyplomowe „Diagnostyka
psychologiczna” na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo posiadam kwalifikacje
pedagogiczne.
Specjalizuję się w psychologii zdrowia oraz diagnostyce psychologicznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni,
Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni, w poradniach psychologicznych oraz
Placówkach Wsparcia Dziennego w Gdyni. Prowadziłam konsultacje psychologiczne,
interwencje kryzysowe, zajęcia grupowe, między innymi w zakresie Treningu
Umiejętności Społecznych oraz warsztaty dla rodziców. Posiadam doświadczenie w
pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym w zakresie konsultacji rodzicielskich.
W Centrum Psychoterapii Relatia prowadzę psychoterapię poznawczo-behawioralną
dla młodzieży od 15go roku życia oraz osób dorosłych.
Prywatnie jestem mamą, żoną, lubię czytać książki i spacerować.