Jestem dyplomowanym psychologiem. Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na
kierunku psychologia w Uniwersytecie SWPS, Wydział Zamiejscowy w Sopocie. Jestem
psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie całościowego szkolenia w 4-letniej
akredytowanej szkole psychoterapii – w Instytucie Poznawczym. Jestem członkiem Polskiego
Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Jestem także trenerem Umiejętności Społecznych oraz posiadam kwalifikacje pedagogiczne.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując w poradniach zdrowia psychicznego
oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.
W mojej pracy prowadziłam indywidualne konsultacje psychologiczne dla dorosłych
pacjentów, diagnozę psychologiczną dorosłych, indywidualne zajęcia terapeutyczne dla
dzieci, zajęcia grupowe dla dzieci w tym Treningi Umiejętności Społecznych, konsultacje i
poradnictwo dla rodziców, a także warsztaty psychologiczne.
Ważny jest dla mnie rozwój osobisty, ciągłe doskonalenie i zdobywanie nowej wiedzy, a także
działanie zgodne z etycznymi normami. W mojej pracy kieruje się standardami etyki zawodu
psychoterapeuty.