Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie całościowego
szkolenia w Szkole Psychoterapii Centrum CBT – EDU w Warszawie.
Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych. Pomagam osobom
doświadczającym trudności w utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi,
poczuciem pustki i bezradności. Prowadzę terapię osób zmagających się z zaburzeniami
odżywiania, chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD), depresją i zaburzeniami lękowymi,
zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu. Jako
pasjonatka muzyki i twórczyni a zarazem psycholog wspieram osoby pragnące rozwijać swój
potencjał jak i zmagające się z kryzysem procesu twórczego.
Doświadczenie
Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w ramach praktyk na oddziale psychiatrycznym dla
osób dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Bilikiewicza w Gdańsku oraz w Centrum Terapii Matracki.
Wykształcenie
Aktualnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej
Centrum CBT – EDU, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii
Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for
Behavioral and Cognitive Therapies (EABCT).
Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia w Uniwersytecie
SWPS, Wydział Zamiejscowy w Sopocie.